laptop

UBIERAM MYŚLI W SŁOWA

Witaj,

nazywam się Katarzyna Kieś-Kokocińska i zapraszam do współpracy.

Rozgość się na mojej stronie internetowej, zapoznaj z ofertą, a następnie skontaktuj się ze mną, opisz, jakiego rodzaju tekstów/artykułów/wsparcia potrzebujesz, zleć i… czekaj na efekty w postaci pierwszorzędnej jakości treści.

Ja nie obiecuję. Ja spełniam życzenia i dostarczam treści, które pracują dla Ciebie.

  • Piszę, redaguję, pracuję jako copywriter, ghostwriter, specjalista od content marketingu – zawsze profesjonalnie. Czasem piszę książki – według własnych pomysłów lub na zamówienie.
  • Przygotowuję teksty na strony internetowe i do gazet, tworzę materiały marketingowe i reklamowe. Treści te kierowane są do przeciętnych odbiorców informacji lub do profesjonalistów.
  • Realizuję zlecenia jako freelancer lub w ramach współpracy z agencjami interaktywnym. Piszę też – na co zwracam Twoją uwagę – na potrzeby prywatne moich Zleceniodawców (możesz przecież potrzebować pięknych życzeń dla kogoś bliskiego, chcesz podziękować za coś w nietuzinkowej formie lub przykuć uwagę słuchaczy porywającym przemówieniem…).
  • Możesz zamówić u mnie treści typowe lub nietypowe/oryginalne/zaskakujące/wymagające oraz… (tu wpisz, jakiego rodzaju tekstów akurat TY potrzebujesz – dla mojego pióra i kreatywności nie ma ograniczeń).
    Zajrzyj do zakładki OFERTA - znajdziesz tam więcej informacji na temat treści, które możesz u mnie zamówić.

 

Pisanie było moją pasją od zawsze. Pierwsza próba publikacji spełzła jednak na niczym: był to list do ówczesnej Redakcji „Płomyczka” z prośbą o poradę, jak przekonać rodziców, że oddawanie niezjedzonego w szkole śniadania napotkanym po drodze czworonogom należy traktować jak przejaw dobroci dla zwierząt a nie jako niesubordynację pierwszoklasistki ;-) . List przed wysłaniem, niestety, skonfiskowała moja Mama. Ale to była heca! :-)

Podczas 4 licealnych lat polonistka próbowała „skraść mi duszę”. Obiecałam pisać, ale moje zainteresowania krążyły wokół nauk ścisłych i porządku świata formowanego przez siły Natury.

Obecnie z powodzeniem łączę wiedzę zdobytą podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska) z umiejętnością operowania piórem i smykałką marketingowca (solidne wykształcenie w tej dziedzinie odebrałam w Warszawie).

Profesjonalnie pisaniem zajmuję się od 2006 r. Grono zadowolonych Zleceniodawców polecających moje usługi innym jest najlepszym potwierdzeniem, że oferuję bardzo wysokiej jakości teksty, unikalne i skuteczne treści.

Z uwagi na kierunek wykształcenia, osobiste zainteresowania i zdobyte doświadczenie, mam wyjątkowy sentyment do zleceń na teksty o zdrowiu, medyczne i stomatologiczne, a także takich, których tematem są kosmetologia, kosmetyka profesjonalna, technologie i zagadnienia eko oraz nauka i odkrycia. Z drugiej strony – ścisłe wykształcenie nie przeszkadza mi w tworzeniu beletrystyki czy tekstów na inne tematy, takie jak np. dobra luksusowe, bankowość, ogrodnictwo, turystyka, rękodzieło (także egzotyczne), militaria i wiele innych.

Moją specjalnością jest także najwyższej jakości content marketing.  Artykuły eksperckie, sponsorowane, porównania, recenzje, storytelling… – Ty zlecasz, ja piszę.

Pracowałam m.in. przy wprowadzaniu nowych, często innowacyjnych produktów na rynek i brałam udział w kampaniach marketingowych związanych z kreowaniem wizerunku marki. Edukacja, kontrola jakości, badania laboratoryjne, tworzenie norm/dokumentacji technicznej/instrukcji – to kolejne dobrze mi znane z praktyki zawodowej obszary.